محافظ صفحه نمایش گلس رنگی تمام صفحه آیفون Apple iphone 6 - 6S

جدید

Apple iphone 6 - 6S Glass Full Screen Protector

جزییات بیشتر

29,900 تومان

35,000 تومان

 
بررسی تخصصی

 آیفون 6 (Iphone 6) محصول بسیار محبوب و با کیفیت و البته گران قیمت ساخت شرکت اپل است. مشخصات فنی و کیفیت ساخت بی نظیر آیفون 6 هواداران بسیاری را به سوی خود جذب کرده است. صفحه نمایش آیفون 6 از شیشه گوریلا گلس ساخته شده است که در مقابل خراش و ضربه تا حدی مقاوم است. برای اطمینان از آسیب ندیدن گوشی آیفون پیشنهاد می شود از گلس تمام صفحه 3D استفاده شود. در صورتیکه به صفحه گوشی آیفون 6 شما ضربه شدید وارد شود و صفحه نمایش آسیب ببیند هزینه تعمیر آن بسیار زیاد خواهد شد اما اگر محافظ صفحه روی آن نصب شده باشد صفحه نمایش سالم می ماند و تنها گلس می شکند که هزینه چندانی برای تعویض آن برای کاربر در پی نخواهد داشت.

صفحه نمایش آیفون 6 در کناره ها دارای انحنا است. این انحنا باعث القای حس خوشایند در هنگام در دست گرفت گوشی آیفون می شود و زیبایی خاصی نیز به آیفون 6 می بخشد. گلس تمام صفحه دارای لبه های رنگی  است که همین عامل باعث می شود گلس بطور کامل قسمت دارای انحنا بچسبد و محافظت کامل از صفحه نمایش داشته باشد.

گلس تمام صفحه با وجود ضخامت بسیار کم دارای چندین لایه است که هر لایه مزیتی بر گلس اضافه می کند. لایه اولفوبیک رویی باعث می شود انگشت براحتی بر روی گلس حرکت کند و براحتی بتوان سطح آنرا تمیز کرد. شیشه حرارت دیده بخش اصلی گلس تمام صفحه است و مقاومت در برابر خراش و ضربه دارد و در هنگام شکستن بواسطه لایه سوم متلاشی نمی شود و به اطراف نمی ریزد. پوشش ضد تابش HD در هرشرایط بهترین تصویر را انتقال می دهد و لایه سیلیکونی اتصال پایدار گلس و صفحه نمایش را تضمین می کند.

این گلس لبه های گوشی را به خوبی پوشش می دهد. مزیت مهمی که این نوع گلس دارد عدم برخورد با گارد (قاب) گوشی است. در صورت استفاده از گارد مناسب، گلس tech21 از صفحه نمایش جدا نمی شود. این موضوع دغدغه بسیاری از کاربران است که گلس با برخورد با قاب گوشی از صفحه نمایش جدا نشود. که در اینجا این مساله حل شده است.

 
جزئیات فنی
جنسگلس شیشه ای
نوعشفاف
مناسب برای گوشی هایApple iphone 6 - 6s
مقاوم در برابر ضربهبله
جلوگیری از انعکاس نورخیر
ضخامت0.33 میلی متر
دارای محافظ برای قسمتجلو
میزان پوشش صفحه نمایش100 درصد
عملکرد تاچبسیار عالی - بدون افت کیفیت
مقاوم در برابر خط و خشبسیار بالا - 9H
لبه پرداخت شده2.5D
ابعاد محافظ صفحهتمام صفحه ( تمام چسب )
برند موبایلApple
مشخصات دیگرTempered

نوشتن دیدگاه

محافظ صفحه نمایش گلس رنگی تمام صفحه آیفون Apple iphone 6 - 6S

Apple iphone 6 - 6S Glass Full Screen Protector

نوشتن دیدگاه

11 محصول مشابه یافت شد

محصولات بازدیدشده

منو