هزینه ارسال سفارشات چقدر است ؟

پاسخ : هزینه ارسال به تمام نقاط ایران 3500 تومان با پست سفارشی، 10000 تومان با پست پیشتاز و در تهران پیک موتوری با هزینه 25000 تومان است .

 

آیا امکان پرداخت هزینه سفارش در محل هم دارید ؟

پاسخ : خیر - در حال حاضر با توجه اخذ نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت و وجود درگاه مستقیم پرداخت از بانک ملت و پاسارگاد، می توانید با اطمینان خاطر سفارش خود را بصورت آنلاین ثبت کنید و از طریق درگاه هزینه آنرا پرداخت نمایید.

 

در صورت مشکل داشتن یا اصل نبودن کالا باید چکار کنم ؟

پاسخ : فروشگاه اینترنتی فست جانبی تمام محصولات خود را ضمانت سلامت و اصالت می کند بنابراین در صورتی تا 8 روز بعد از دریافت سفارش متوجه شدید سفارش اصل نیست و یا ایراد دارد با امور مشتریان تماس بگیرید ، بعد از تایید مشکل توسط کارشناسان سفارش را برگشت میزنید و هزینه کامل ( هزینه سفارش + هزینه ارسال خرید + هزینه ارسال برگشت ) برای شما واریز می شود .

فروشگاه آنلاین فست جانبی کالای دست دوم نمی فروشد !!!

 

چطور به فست جانبی اعتماد کنیم ؟

پاسخ : فروشگاه فست جانبی دارای نماد اعتماد 2 ستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت است و دارای درگاه مستقیم از بانک ملت و پاسارگاد است و دارای گواهی امنیت اس اس ال جهت خرید امن و مطمئن است .

با خیال راحت خرید کنید

چطور میتونم سفارش رو پیگیری کنم ؟

پاسخ : مشتری عزیز شما می توانید برای پیگیری وضعیت سفارشات خود به کنترل پنل خود مراجعه کنید و از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع شوید .

 

در صورت نیاز به پیگیری دقیق تر ، میتوانید با استفاده از کد پیگیری موجود در کنترل پنل، از سامانه رهگیری مرسولات شرکت پست بصورت دقیق سفارش خود را پیگیری کنید .

 

چقدر زمان میبره سفارش بدستم برسه ؟

پاسخ : سفارشات ثبت شده اگر در ساعت اداری ثبت شود بعد از تایید حسابداری کمتر از 24 ساعت پردازش می شود و تحویل اداره پست می شود .

پست سفارشی : 2 الی 5 روز کاری

پست پیشتاز : 1 الی 3 روز کاری

تحویل شما می شود .


منو