قیمت آیفون IphoneX

قیمت آیفون IphoneX

IphoneX با امکانات و طراحی انقلابی منتشر شده است.اینجا تاریخ انتشار،قیمت آن در انگلستان و دلیل عرضه تعداد محدود از آن بررسی می شود.

هفته پیش apple از انقلابی ترین iphone خود رونمایی کرد.iphoneX (یا نام رسمی آن iohone10 )صفحه نمایش OLED،5.8inch دارد که تمام سطح جلویی گوشی را گرفته است.این صفحه نمایش روشن ترین و درخشان ترین صفحه در بین گوشی های iphone است.و طراحی هوشمندانه آن طوری است که کابر حس میکند صفحه نمایش آن بزرگتر از خود گوشی است که داخل جیبش میگذارد.مشخصه دیگر iphoneX ،  faceID است که جایگزین اسکنر معروف

Touch ID fingerprint شده است.این Face ID قفل گوشی را با نگاه کردن کاربر به آن باز میکند و هوش مصنوعی گوشی در مرور زمان تغییرات چهره فرد مانند افزایش سن و.. را یاد میگیرد و تشخیص میدهد.

ویژگی فوق العاده دیگر iphoneX ، قابلیت اسکن حالات چهره کاربر و تبدیل آن به نوعی emoji (موسوم به Animoji) می باشد.دوربین جلوی آن (true depth) حرکات 50 نقطه مختلف از ماهیچه های صورت را اسکن میکند و آنها را تبدیل به 12 نوع مختلف Animoji میکند مثل پاندا،اسب تک شاخ و ربات. همچنین با نرم افزار imessage که از قبل روی گوشی نصب میشود کاربر میتواند با ضبط صدای خود مانند خندیدن،گریه کردن و... صدایش را به Animoji تبدیل کرده و ارسال نماید.

iphoneX شارژر وایرلس دارد و از آخرین ورژن پردازنده های بیونیک A11 بهره میگیرد.

A11 سریع ترین و قوی ترین هوش ساخته شده توسط تکنولوژی US است.

دوربین ارتقا یافته dual-lens بدین معنی است که iphoneX عکس هایی با کیفیت بسیار بالا حتی در نور کم میگیرد.

iphoneX کی به بازار عرضه میشود؟

iphoneX از سوم نوامبر به فروشگاه ها خواهد آمد و طرفداران iphone میتوانند از 27اکتبر
آن را پیش خرید کنند.Apple ،iphoneX را به صورت مستقیم به فروش خواهد رساندو تمام سایت های فروش آن موجودی انبار خود را تکمیل خواهند کرد و علاقه مندان میتوانند در صفحات سایت آنها گوشی خود را خریداری کنند.

قیمت iphoneX چقدر خواهد بود؟

قیمت iphoneX تک سیم از 999$ برای 64GB version ، 1149$ برای مدل 256GB شروع خواهد شد.ریز قیمت های این گوشی هنوز منتشر نشده است ولی چندتا از اپراتورهای موبایل قیمت هایی ارایه داده اند.بیشتر آفرهای ماهانه از 60$ شروع میشوند همراه با یک پیش پرداخت سنگین.

برای مثال carphone warehouse اعلام کرده است قیمت های iphoneX از 58$ در هر ماه شروع خواهد شد و 149$ به عنوان پیش پرداخت باید پرداخت شود.همچنین EE دو سری قیمت منتشر کرده است که به ازای ماهیانه 77.9$ و 44.9$ به عنوان پیش پرداخت ، 15GB دیتا در اختیار میگذارد.

کیی میتوانم یک iphoneX داشته باشم؟

با اینکه iphoneX به طور رسمی در اوایل نوامبر رونمایی میشود به احتمال خیلی زیاد طرفداران iphoneX تا خیلی بعدتر نمیتوانند آن را داشته باشند.

انتظارات از کمپانی Apple بسیار بالاست و این کمپانی می بایست افزایش ناگهانی اشتیاق افراد برای داشتن iphoneX را مدیریت کند.

منبعی موثق ( Ming-chi kuo) اخیرا اعلام کرده است که برخی از مشتریان تا 2018 ،iphoneX را دریافت نخواهند کرد.

نوشته شده در 1396-07-26 جدید ترین اخبار تکنولوژی 0 1554

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

منو