تفاوت گلس نانو با گلس معمولی

تفاوت گلس نانو با گلس معمولی

تفاوت برچسب نانو و گلس (شیشه حرارت دیده)

تفاوت این دو محصول را از چند جهت می توان بررسی کرد.

جنس برچسب نانو و گلس:

یک تفاوت آشکار برچسب نانو و گلس معمولی جنس آنهاست. برچسب نانو انعطاف پذیر و نرم است اما گلس از جنس شکننده و سخت تولید شده است. اگر برچسب نانو را خم کنید اتفاقی نمی افتد ولی اگر گلس که از شیشه حرارت دیده است را خم کنید می شکند و قابل استفاده نیست.

ضخامت برچسب نانو و گلس:

ضخامت برچسب نانو تا حدی کمتر از گلس شیشه ای حرارت دیده است بنابراین تأثیر منفی بر روی حساسیت تاچ صفحه نمایش ندارد.

قیمت برچسب نانو و گلس شیشه ای:

قیمت برچسب نانو نسبت به برخی گلس ها کمتر و نسبت به ساده ترین آنها کمی گرانتر است. با توجه به خواص ویژه ای که این محصول دارد قیمت ارائه شده برای آن کاملاً مقرون به صرفه و مناسب است. خرید برچسب نانو می تواند خیال شما را از اینکه صفحه نمایش گوشی آسیب نخواهد دید، راحت نماید.

خرید-گلس-نانو-آنتی-شوک-ضد-ضربه

روش نصب برچسب نانو و گلس معمولی:

برای نصب این دو محصول بر روی صفحه نمایش از یک دستورالعمل پیروی می شود. تنها تفاوت را می توان راحتی کار بیان نمود. برچسب نانو به دلیل خاصیت انعطاف پذیری و استفاده از لایه چسبنده با کیفیت براحتی به صفحه نمایش می چسبد و حباب هوایی زیر آن تشکیل نمی شود. (آموزش نصب گلس را مشاهده کنید)

روش-نصب-برچسب-نانو

مقاومت برچسب نانو در برابر ضربه:

برچسب نانو با مقاومت خیره کننده خود در مقابل ضربه عملکرد بسیار بهتری نسبت به گلس شیشه ای از خود نشان داده است. بنابراین برای گوشی هایی که در معرض ضربات شدید قرار می گیرند استفاده از این محصول توصیه می شود. در فیلم مشاهده می شود که با نصب برچسب نانو بر اثر اعمال ضربه هیچگونه آسیبی به دستگاه وارد نمی شود در حالیکه همان ضربات بر روی گلس باعث از بین رفتن صفحه زیرین می شود.

مقایسه-برچسب-نانو-و-گلس

نوشته شده در 1397-02-08 نقد و بررسی 0 31061

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

منو