آموزش نصب محافظ صفحه نمایش گلس

آموزش نصب محافظ صفحه نمایش گلس

آموزش مرحله به مرحله نصب محافظ صفحه نمایش گلس

پس از تهیه محافظ صفحه نمایش گلس tech21 از سایت techme.ir نوبت به نصب آن بر روی صفحه نمایش گوشی می رسد. در این مطلب روش صحیح و آسان نصب گلس آموزش داده می شود. تا دوستان عزیز طبق این دستورالعمل محافظ صفحه نمایش گلس خود را بر روی گوشی بدون هیچ مشکلی نصب کنند.

پک گلس تک 21

راهنمای نصب گلس tech21

مرحله اول:

برای انجام مراحل نصب محلی بدون حرکت و بدور از وزش باد انتخاب کنید. چرا که حرکت سبب می شود که نتوانید گلس را در جای خود قرار دهید و وزش باد نیز می تواند گرد و غبار محیط اطراف را بر روی گلس و صفحه نمایش منتقل کند. کوچکترین ذره گرد و غبار باعث ایجاد حباب هوا در زیر محافظ صفحه نمایش می شود.

مرحله دوم:

ابتدا پاکت حاوی محافظ صفحه نمایش گلس را باز کنید و تمام محتویات آنرا بر روی میز قرار دهید. درون جعبه بسته ای شامل دستمال تمیز کننده وجود دارد که با شماره های 1 و 2 مشخص شده اند. دستمال شماره 1 حاوی الکل است آنرا باز نمایید و با استفاده از آن تمام صفحه گوشی خود را آغشته به الکل نمایید و با دستمال شماره 2 که خشک است سطح گوشی را کاملا تمیز کنید.

پک محافظ صفحه نمایش گلس تک 21 - tech21

مرحه اول آموزش نصب محافظ صفحه نمایش گلس تک21

مرحله سوم:

این مرحله حساسترین مرحله نصب است که می بایست دقت زیادی بخرج دهید. در این مرحله گلس را از درون محافظ خارج و برچسب روی آنرا جدا کنید. دقت داشته باشید انگشتتان به هیچ وجه با سطح چسبنده گلس تماس نداشته باشد. با انگشتان خود چهار گوشه

کندن برچسب محافظ گلس 

گلس را گرفته و در فاصله نیم سانتی متری از صفحه نمایش گوشی نگه دارید و سوراخهای مربوط به دکمه هوم، اسپیکر و دوربین سلفی را در جای خود تنظیم کنید.

مرحله چهارم:

گلس را با دقت زیاد و بدون جابجایی به صفحه نمایش نزدیک کنید و از یک سمت به صفحه نمایش بچسبانید. در صورتیکه اشتباه کردید و گلس در جای مناسب نبود می تواند گلس را جدا کرده و مجدداً با دقت بیشتر بر روی صفحه قرار دهید.

نصب گلس تک 21 بر روی صفحه نمایش

مرحله پنجم:

پس از قرارگیری گلس در جای مناسب می بایست با استفاده از دستمال شماره 2 حبابهای هوا زیر گلس را به سمت خارج هدایت کنید و مطمئن شوید که هیچگونه حباب هوایی باقی نمانده است.

گلس تک 21

نوشته شده در 1396-05-26 جدید ترین اخبار تکنولوژی, آموزشی 1 4233

1 نظر

  • امیرحسین توحیدی

    امیرحسین توحیدی 1396-06-18 پاسخ

    سلام
    لطفا آموزش چسباندن گلس دوربین عکاسی رو بنویسین
    ممنون

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

منو