شارژر وایرلس سامسونگ

شارژر وایرلس سامسونگ

با استفاده از این محصول که در رنگ های سفید و مشکی موجود است میتوانید گوشی های هوشمند سامسونگ و دیگر دستگاه های دارای گواهی QI سازگار با آن را بدون اتصال آن به پریز یا کابل usb ، شارژ کرد.دستگاه با گذاشتن به طور مستقیم بر روی این محصول شارژ می شود.

دستگاه های سازگار با این محصول

محصول Samsung Wireless Charging Pad از طرف Wireless Power Consortium (WPC) دارای گواهی QI است و با تمام دستگاه های دارای این گواهی سازگار است از قبیل:

Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy Note4, Galaxy Note Edge and Galaxy Note3   (این دستگاه ها نیازمند کاور شارژر وایرلس هستند که جداگانه باید خریداری شود) علاوه بر این با Galaxy S6, Galaxy S6 active, Galaxy S6 edge, Galaxy S6 edge+ and Galaxy Note5

هم سازگار است که نیازی به کاور هم ندارند.

پد شارژر وایرلس:

برای شارژ گوشی سامسونگ خود آن هم بدون نیاز به کابل میتوانید از این پد استفاده کنید که باطری راظرف 4 ساعت شارژ میکند. محافظ شارژ بیش از حد، گوشی را از آسیب حفظ میکند.این محصول جای کمی می گیرد و جابجایی اش راحت است.

نه کابلی!نه مشکلی!

با کابل ها و سیم های به هم پیچیده خداحافظی کنید. پد شارژر وایرلس سامسونگ از تکنولوژی شارژ القایشی QI بهره می گیرد که نیازی نیست گوشی هردفعه به هنگام شارژ کابل شارژر رابه گوشی وصل کنیم این پد همیشه آماده استفاده است و هرموقع گوشی را روی آن بگذارید شارژ می شود.مزیت اصلی شارژر وایرلیس این است که به هنگام شارژ می شود از گوشی استفاده کرد و نیازی به جدا کردن کابل نیست.

استفاده آسان

نصب و استفاده از شارژر وایرلس بسیار آسان است اول پد را به شارژر متصل میکنید و گوشی را روی آن قرار می دهید برای گرفتن بهترین نتیجه، گوشی باید به طور کامل روی پد قرار گیرد در غیر اینصورت نشان دهنده LED روی پد هشدار می دهد.

اگر گوشی شما

Galaxy S6, Galaxy S6 active, Galaxy S6 edge, Galaxy S6 edge+ or Galaxy Note5

باشد به هنگام کامل شدن شارژ نیز هشدار می دهد. شارژرهای یدکی نیز شامل پدهای 2A هستند اگر از شارژر غیر سامسونگ یا شارژر کمتر از 2A استفاده کنید به پد آسیب وارد میشود.

محتویات پکیج : پد وایرلس-آداپتور 2A ، usb cable –quick start- راهنما و ضمانت نامه

نوشته شده در 1396-06-06 جدید ترین اخبار تکنولوژی, نقد و بررسی 0 1570

نظر خود را به اشتراک بگذاریدپاسخ دهید

منو