محافظ صفحه نمایش گلس رنگی تمام صفحه سامسونگ SAMSUNG GALAXY A3 2017

جدید

Samsung Galaxy A3 2017 Glass Full Screen Protector

جزییات بیشتر

59,900 تومان

65,000 تومان

 
بررسی تخصصی

گوشی سامسونگ A320 نسخه 2017 سری A3 است. که با طراحی ساده و زیبا به بازار ارائه شده است. صفحه نمایش سامسونگ A320 از جنس گوریلا گلس نسل چهارم است و در لبه ها دارای انحنا است. قاب پشتی سامسونگ A320 نیز از جنس گوریلا گلس نسل چهارم بوده و برای هماهنگ شدن با صفحه نمایش در لبه ها دارای انحنا است. طراحی A320 بنحوی است که مرز بین صفحه نمایش و قاب پشت آن توسط انگشتان دست قابل تشخیص نیست. انحنا موجود در صفحه نمایش باعث می شود گلس های معمولی پوشش کاملی را در لبه ها نداشته باشند. بنابراین توصیه می شود از گلس های تمام صفحه که در اطراف خود دارای قسمت رنگی هستند استفاده شود چرا که با حفظ زیبایی قسمت های دارای انحنا را بطور کامل پوشش می دهد. در صورتی که ضربه ای به لبه گوشی وارد شود صفحه نمایش آسیبی نخواهد دید. یک از بهترین انواع گلس تمام صفحه توسط شرکت TECH21 تهیه و به بازار عرضه شده است. شما می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی تک می آنرا با قیمت بسیار مناسب تهیه بفرمایید. گلس تمام صفحه TECH21 از چند لایه تشکیل شده است تا بهترین کارآیی را برای شما داشته باشد.

این گلس دارای لبه های رنگی بوده و حاشیه گوشی را به خوبی پوشش می دهد بطوریکه لبه آن با انحنای صفحه نمایش همگام شده است. بواسطه رنگ موجود در اطراف گلس زیبایی ظاهری صفحه نمایش شما حفظ می گردد.

مزیت مهمی که این نوع گلس دارد عدم برخورد با گارد (قاب) گوشی است. شکایتی که بسیاری از کاربران از گلس ها و گارد ها دارند این است که بعلت برخورد لبه های گلس و گارد گلس از صفحه نمایش جدا می شود. در گلس تمام صفحه ساخت شرکت TECH21 این موضوع کاملا حل شده است. در صورت استفاده از گارد استاندارد هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد.

 
جزئیات فنی
جنسگلس شیشه ای
نوعشفاف
مناسب برای گوشی هایSAMSUNG GALAXY A3 2017
مقاوم در برابر ضربهبله
جلوگیری از انعکاس نورخیر
ضخامت0.33 میلی متر
دارای محافظ برای قسمتجلو
میزان پوشش صفحه نمایش100 درصد
عملکرد تاچبسیار عالی - بدون افت کیفیت
مقاوم در برابر خط و خشبسیار بالا - 9H
لبه پرداخت شده2.5D
ابعاد محافظ صفحهتمام صفحه ( تمام چسب )
برند موبایلSamsung
مشخصات دیگرTempered

نوشتن دیدگاه

محافظ صفحه نمایش گلس رنگی تمام صفحه سامسونگ SAMSUNG GALAXY A3 2017

Samsung Galaxy A3 2017 Glass Full Screen Protector

نوشتن دیدگاه

10 محصول مشابه یافت شد

محصولات بازدیدشده

منو